קורס התמודדות עם טראומה בשדה המיילדותי בהובלת מינדי לוי

התמודדות עם טראומה בחדר לידה

בשנים האחרונות אנו עדים לתהליך מבורך המתרחש בחדרי לידה בארץ ובעולם של עליה ברמת המודעות לצרכים הייחודים של היולדות והניסיון לתת מענה מותאם אישית לכל יולדת סביב לידתה, ובפרט ליולדות שעברו חוויה טראומתית כלשהי. מתוך ידיעה שנשים שחוו טראומה ובמיוחד נשים שחוו אלימות מינית, נמצאות בקבוצת סיכון לחוות לידות ארוכות וקשות יותר ולפתח PTSD אחרי הלידה.

בנוסף אנו יודעים שגם מי שמשתתף כעד באירוע טראומתי, חשוף באותה המידה לאותם השפעות שליליות של הטראומה הן על הגוף והן על הנפש.

מיילדות שעובדות בחדרי לידה עלולות לסבול מטראומה משנית, מבלי להיות מודעות לכך. דבר זה עלול להתבטא בשחיקה מקצועית, אובדן היכולת האמפטית, קהות לקשיים ולצרכים של היולדות ומתן שרות לקוי. מניעת לידות טראומתיות בקרב יולדות מורידה את החשיפה של הצוות לטראומה משנית.

מטרת הקורס היא להעניק למיילדות ידע מעמיק בנושא פוסט טראומה בחדר לידה, להקנות כלים מסייעים וישימים ולהעלות את המודעות לנושא הטראומה בחדר לידה. כתוצאה ישירה מכך יוגבר החוסן הרגשי ותועצם יכולתן להעניק שירות מקצועי, רחב ומקיף, גם ליולדות המוגדרות כ"קשות". כל זה על מנת להפחית את מקרי הטראומה שנחווים בחדרי הלידה, גם על ידי היולדות וגם על ידי המיילדות.

 

==> לחצו כאן לצפייה בתוכנית הקורס <==

מינדי לוי - מנחת הקורס

מינדי לוי CNM MA SEP- מיילדת מוסמכת, בעלת ניסון של 25 שנים בעבודה בחדר לידה ובלידות פרטיות בבית, פסיכותרפיסטית גוף-נפש. בעלת 20 שנות הכשרה וניסיון בעבודה עם פוסט טראומה מסביב ללידה ושורדות פגיעה מינית, מרצה ומנחה של קורסים וסדנות למיילדות, אחיות ואנשי מקצוע פרא-רפואיים בנושא פוסט טראומה ולידה, מטפלת מוסמכת ב-Somatic Experiencing ו-Internal Family Systems

מתי, היכן ועלות הקורס

הקורס מתקיים באופן מקוון בפלטפורמת Zoom

בימי שני, בין השעות 09:00-12:30
מועד התחלת הקורס ב – 16.5.22 סיום הקורס ב 01.08.22.

 

1300 ש"ח – לחברה בארגון המיילדות בישראל
2300 ש"ח – למי שאינה חברה בארגון.

==> לחצו כאן לצפייה בתוכנית הקורס <==

מדיניות החזרים וביטולים

דמי הרשמה על סך 75 ש"ח (שיקוזזו משכר הלימוד) לא יוחזרו בכל מקרה של ביטול.

עד שבועיים טרם פתיחת הקורס, מכל סיבה שהיא,
תחויב המשתתפת ב- 10% מתשלום שכר הלימוד.

בין שבועיים ועד שבוע טרם פתיחת הקורס, מכל סיבה שהיא,
תחויב המשתתפת ב-50% מתשלום שכר הלימוד, אלא אם כן תמצא משתתפת חלופית במקומה.

החל משבוע טרם התחלת הקורס, מכל סיבה שהיא,
תחויב המשתתפת בשכר הלימוד מלא אלא אם כן תמצא משתתפת חלופית במקומה.

שימו לב!
לאחר פתיחת הקורס לא יוחזר שכ"ל.