טניה שטיינבוק גורליק

מחוז מרכז

קצת עלי

נעים מאוד קוראים לי טניה שטיינבוק גורליק, אני נשואה למיכאל איש צבא ואנחנו הורים לשלושה ילדים מדהימים.
התחלתי את דרכי המקצועית בגיל 15 🙂 כשחלמתי להיות מיילדת. עשיתי תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת בן גוריון, תואר שני בשילוב קורס על בסיסי במיילדות, בתוכנית מיוחדת שאני הובלתי לפתיחתה בשיתוף הנהלת בית ספר רקאנטי.
משנת 2010 אני עובדת בחדר לידה אסף הרופא (שמיר)
במהלך השנים בחדר לידה זכיתי ללמוד מקצועיות מה היא. מה זה להיות שם בשביל היולדות והמשפחות שלהן, מהי עבודה בשיתוף פעולה בלתי רגיל עם הצוות מסביב, ללמוד לסמוך על החושים שלי ויחד עם זאת, גם היום, לדעת לבקש עזרה וכל הזמן לשאוף ללמוד עוד ועוד.
ב 2018 סיימתי קורס על בסיסי בהדרכה קלינית וקיבלתי מינוי בפועל של מדריכה קלינית בחדר לידה. אני מאוד אוהבת לראות את המשתלמות שלי גדלות במקצוע, להעביר להן את הידע שלי והמקצועיות, לראות אותן הופכות למיילדות מקצועיות ולקולגות שלי בחדר לידה.
ב 2013 הצטרפתי לארגון המיילדות כנציגה של חדר הלידה "שמיר", ראיתי בזה אפשרות להרחיב אופקים, לחבר בין מיילדות מכל הארץ והעברת ידע מקצועי והבאת חדר הלידה שלי לקידמה.
ב- 2020 הייתי חלק מוועדת ביקורת בארגון, ומשנת 2021, לאחר תהליך בחירות בארגון, אני חלק מצוות המוביל ויו"ר תרבות וכנסים.

בנוסף, מזה שנתיים אני מרכזת קורס על בסיסי במיילדות ב"שמיר" ומבחינתי זה המשך ישיר לחלום לקחת את המקצועיות של המיילדות עוד צעד קדימה ולהוביל דור חדש של מיילדות איכותיות.

אני מאמינה שהעשייה והדרך שלי במהלך השנים מביאות אותי למקום ששואף לעשות עוד למען המיילדות והיולדות בארץ ואני יודעת שיש לי עוד מה לתת.

האג'נדה המיילדותית שלי

כמה פעמים יצאתן ממשמרת בבית חולים, מלידת בית או מליווי של יולדת, ואמרתן לעצמכן איזה מקצוע מדהים יש לי!!!

אחרי 14 שנה במקצוע- בזה בדיוק אני מאמינה, עדיין!! אני מאמינה במקצוע המיוחד שלנו ואני מאמינה במיילדות, אבל אני גם יודעת שיש עוד עבודה בקידום המקצוע, בשיפור התנאים ומיצוב התפקיד שלנו במרחב. אני יודעת שמגיע לנו, המיילדות, הרבה יותר וגם ליולדות שלנו מגיע יותר.

כישורים מיוחדים

התחביב שלי זה להציב מטרות ולעשות הכל בשביל להשיג אותן ובתכלס בארבע שנים האחרונות התחביב שלי הוא "ארגון המיילדות בישראל" 😅