ברוכה הבאה לאזור האישי

הגשות "אני מאמין" של כל המועמדות לבחירות בארגון המיילדות

אני מאמין לתפקיד יו"ר הארגון

יפעת רובננקו

שמי יפעת רובננקו, נשואה ליוסי ואמא לגל, איתי, אורי ומתן, מתגוררת בהוד השרון. מתוך תשוקה פנימית גדולה למקצוע המדהים שלנו ורצון להשפיע על דרכנו כמיילדות בישראל אני מעמידה את עצמי לבחירתכם כמועמדת לכהן כיושבת ראש ארגון המיילדות הישראלי בבחירות הקרובות בארגון.

אני מאמין לתפקיד תרבות

טניה

בת 39, נשואה + 3 ילדים, אחות מוסמכת מזה 14 שנים, בעלת תואר בוגר ומוסמך בסיעוד. ניסיון מקצועי של 11 שנים במיילדות וכן 4 שנים בהדרכה קלינית. כיום מיילדת בבית חולים "שמיר – אסף הרופא", חברה בועדת תרבות מחלקתית והחל מ-2013 נציגת חדר לידה בארגון. שותפה פעילה בהובלת ימי עיון, כנסים מקצועיים, אירועי תרבות, הקמת עמודי פייסבוק, וכן העלאת היוזמה בבניית אתר אינטרנט חדש.

אני מאמין לתפקיד גזברית

יובל יפה מושקוביץ

למרות הידיעה הזה המקצוע הכי מדהים שיש, הוא מלווה בלא מעט תסכולים. זו מערכת קשה ומפה המוטיבציה לשנות. את התנדבותי לארגון המיילדות התחלתי לפני כשנה. בשנה הזו נחשפתי לנשים מעוררות השראה ומצאתי בית של נשים, שכמוני, חשוב להן לקדם את פני המיילדות בארץ, להוביל תהליכים ולחזק את כל אוכלוסיית המיילדות.

אני מאמין לתפקיד דוברת

אסנת לוי

היום, אחרי 7 שנים במקצוע, אני רוצה לשים את הזרקור עלינו המיילדות. היום אני מאמינה שאם נחזק את הכוח של המיילדות בישראל, נדאג לקידום מקצועי שלנו, למקצועיות שלנו, להרחבת הסמכויות שלנו, לטיפוח השאיפות והחלומות שלנו, לתפישה נכונה של המקצוע שלנו בציבור, לאחד את כוחנו ולבדל אותו ממקצועות אחרים, נוכל באמת לשנות את המציאות לנשים ויולדות בישראל.

אני מאמין לתפקיד לימודי המשך

לאה מלמד

תלמידה נצחית, שרואה במיילדות ובהכשרת הדורות הבאים בסיעוד בכלל ובמיילדות בפרט- שליחות. פעילותי במסגרת ארגון המיילדות מתבססת על האמונה בחובה של קיום מערכת למידה המשכית למיילדות אשר תאפשר להן להעשיר את ארגז הכלים שלהן תוך שכלול יכולותיהן המקצועיות באופן מתמיד לצורך מיצוי ה SCOPE OF PRACRICE המיילדותי בעשייתן .

אני מאמין לתפקיד מזכירת הארגון

יעל דוקטורי

אני מאמינה כי בפעילות משותפת נצליח לפעול לאסדרת (רגולציה) ,הרחבת סמכויות , חינוך והבאת המקצוע לסטנדרטים בינלאומיים כך שגם מעמד המיילדת יתחזק וגם חווית הלידה בישראל תתעמק ותשתפר.

אני מאמין לתפקיד יושבת ראש ועדת תרבות

רעות בן זאב

אני מאמינה שהתפקיד הינו מושלם עבורי מאחר והוא דורש יוזמה, אחריות וחדשנות בהפקת אירועים ברוח צעירה איכותית ומכבדת, המתאימה לצרכי הארגון וחברותיו .

אני מאמין לתפקיד יושבת ראש הועדה ללימודי המשך

צופיה כהן

מאמינה בארגון המיילדות, על כל תפקידיו החשובים. אשאף לפתח תהליכי קידום מקצועי למיילדות, הכשרות קורסים והסמכות נוספות, שהיום חסומות בפנינו.